Холодильні камери нестандартних розмірів і форми

Холодильні камери нестандартних розмірів і форми

Які камери мають нестандартні розміри?

Насамперед це холодильні камери для бізнесу та для виробництва, холодильні склади.
Часто підприємці виготовляють собі холодильні склади самостійно, встановлюючи в приміщенні холодильний агрегат та обшиваючи стіни приміщення пінопластом або пінополіуретаном.
Збірно-розбірні камери мають переваги перед саморобними камерами:
Ці камери виробляються збірно-розбірними, як конструктор. Ви можете розбирати вашу камеру та при переїзді підприємства наново збирати її на новому місці.
Камери підходять не тільки для ресторанів, кафе, їдалень, а й для багатьох підприємств з іншими видами діяльності та товарами, які вимагають спеціальних умов зберігання – температури нижче, ніж температура навколишнього середовища:

 • Харчові виробництва
 • Аграрні підприємства
 • Тваринницькі комплекси та ферми
 • Фармацевтичні компанії
 • Виробництва кормів
 • Експортери та імпортери аграрної та іншої харчової продукції
 • Квіткові підприємства
  Равликові та устричні ферми
 • Шубосховища
 • Медичні заклади
 • Рибальські підприємства і т.д.

Величезною перевагою є заводське виготовлення на сучасному обладнанні, що дозволяє витримувати точність у розмірах та необхідну термоізоляцію.

Оскільки панелі для камер виготовляються промисловим способом, термін виготовлення, коли немає підвищеного завантаження виробництва, становлять три тижні.
Стикування панелей способом шип/паз забезпечує герметичне з'єднання та ізоляцію внутрішнього простору промислової холодильної камери. Такі камери можна встановлювати поза приміщеннями, захистивши від атмосферних опадів.
Легкість та конструкційна простота монтажу – ще одна важлива перевага. Роботи зі встановлення камери займають кілька годин. Наприклад, роботи зі збирання камери об'ємом до двадцяти кубів займуть приблизно три години.
Замовник може замовити камери практично будь-яких розмірів і форми, з частинами, що виступають, частинами, розташованими під кутом, перегородками, дверними блоками на вибір (орні, контейнерні, відкатні).
Якщо виникає потреба збільшити розмір камери, це можна зробити за допомогою спеціальних розширювальних поясів.
Камери поставляються із набором комплектуючих для монтажу.


Код товару: КХ100-19,68-4200-2600-2250

0

209 980 грн.

На складі

Камери холодильні з перегородками застосовуються в тому випадку, коли в одному об'ємі необхідно збер..


4200

2600

2250

Код товару: КХ100-19,68-4200-2600-2250-LUX

0

219 980 грн.

На складі

Камери холодильні з перегородками застосовуються в тому випадку, коли в одному об'ємі необхідно збер..


4200

2600

2250
Холодильна камера з двома дверима КХН-13,22 (2560х2860х2200 мм-80 мм)

Код товару: КХН-13,22

0

162 266 грн.

Нет в наличии

Камери холодильні з перегородками застосовуються в тому випадку, коли в одному обсязі необхідно збер..


2560

2860

2200
Холодильна камера з двома дверима КХН-20,56 (4400х2600х2240 мм-100 мм)

Код товару: КХН-13,22

0

259 668 грн.

Нет в наличии

Камери холодильні з перегородками застосовуються в тому випадку, коли в одному обсязі необхідно збер..


4400

2600

2240

Які бувають камери?

Товщина панелей

Камери розрізняються товщиною панелей - товщина панелей буває 80 мм і 100 мм.

Щоб правильно вибрати товщину панелі, робляться спеціальні розрахунки. Але потрібно запам'ятати дві речі - для морозильної камери, що монтується на вулиці, краще вибрати товщину панелей 100 мм.

А для камери зі середньотемпературним агрегатом всередині приміщення - 80 мм підійде ідеально.

А там вже є різні варіації. Найпростіший шлях:

При покупці камери ви називаєте необхідні параметри - і ми зробимо всі необхідні розрахунки.

Розміри камер

В Україні виготовляється не тільки складська лінійка стандартних камер певних розмірів. Під замовлення виробляються камери будь-яких розмірів, виходячи з розмірів приміщення, де камера буде встановлюватися, і потреб вашого бізнесу. Єдине обмеження - розмірний крок 300 мм.

Матеріали виготовлення

Є ще одна важлива відмінність - в матеріалах виготовлення панелей.

Всі панелі виготовляються з литого в заводських умовах пінополіуретану підвищеної щільності. Але є різні матеріали покриття.

Є панелі, в яких пінополіуретан знаходиться під сталлю з полімерним покриттям.

Є пінополіуретанові панелі, покриті нержавіючої сталлю. Камери цієї лінії індивідуально розраховуються і замовляються. Що називається, штучне виконання.

Панелі з склопакетів - це особливий різновид виготовляємих панелей для квіткових камер і для демонстраційних торговельних камер.

Рекомендований температурний режим + 2°С ... + 10°С. По розташуванню скляних модулів передбачені різні варіанти виконання камер.

Камери зі склом відрізняють:

 • гарний дизайн
 • максимальна оглядовість
 • якісне заводське виготовлення
 • зручна експлуатація

        

Двері для холодильних камер

Стандартна комплектація камери - орні двері з заливного пінополіуретану. У низькотемпературних камер додатково комплектується протипримерзаючим теном щоб уникнути примерзання по периметру двері.

Але буває такий виробничий процес, що необхідний більш широкий дверний отвір. В цьому випадку можна замовляти відкатні та контейнерні двері. Поріг додатково обладнується пандусом для зручності завезення рокл і візків.


Форма камер

Крім традиційних квадратних і прямокутних камер можна замовити камери з перетинками, тобто розділені на кілька відділень, в яких ставляться самостійні холодильні установки.

І кутові камери - камери нестандартної форми на випадок, якщо в приміщенні не виходить спроектувати звичайну прямокутну камеру.

Камери з перетинками


Камери холодильні з перетинками застосовуються в тому випадку, коли в одному охолоджуваному приміщенні необхідно зберігати різні види продуктів, а іноді і підтримувати різні температурні режими. Для цього кожне відділення камери з перегородкою обладнується окремою холодильною машиною і дверним блоком.

Такі багатосекційні камери можуть застосовуватися не тільки для зберігання продуктів, які потрібно відокремити один від одного, але і для організації робочого простору у торговельних закладах - магазини біля будинку, кіоски реалізації продуктів і квітів і т.д.

Так само своє застосування такого виду конструкції можуть знайти в різного виду автозаправних пунктах, продовольчих ринках та торговельних комплексах. Обладнані спеціальною витяжною вентиляцією, багатосекційні камери можуть використовуватися і для організації закритих зон тютюнопаління відповідно до існуючої законодавчої бази.

Застосування багатосекційних камер дозволяє значно заощадити в початкових інвестиціях на організацію торгового простору і місць зберігання, скоротити витрати на обслуговування і експлуатацію.

Процес складання та кріплення перегородок в камерах може бути виконаний різними способами. Розроблено конструктивне рішення збірки перегородки в камерах за допомогою спеціальної Т- образної стіновий панелі, що має з усіх боків ПВХ профіль. Та сторона панелі, до якої приєднуються панелі перегородки, звернена всередину камери. Збірка перегородки і з'єднання її з стіновими панелями камери здійснюється методом «шип-паз».

Використання Т-образної стіновий панелі дозволяє виключити:

 • застосування куточків для кріплення перегородки в камерах
 • поліпшити дизайн
 • знизити час на збирання камери

Камера без підлоги

Можна замовити камеру без підлоги  - якщо існує така потреба.

Кутові камери


До лінії холодильних камер POLAIR Professionale також відносяться камери з установкою панелей під кутом 135 градусів. Їх дуже зручно розміщувати в невеликих приміщеннях з метою раціонального використання обмеженого простору.

Щоб визначитися з конфігурацією і розмірами промислової холодильної камери, визначити, яке необхідно в вашому випадку холодильне обладнання для камери, розрахувати вартість під ключ, вам слід звернутися до нашого співробітника.