Холодильні камери для квітів

Холодильні камери для квітів

Холодильна камера для квітів SCh-AK 1205

Код товару: SCh-AK 1205

0

115 416 грн.

Предзаказ

Ексклюзивні холодильні меблі, призначені для зберігання зрізаних квітів в оптимальних умовах. Точніс..


-1оС...+10оС

1205

745

1995

Квітковий бізнес популярний за всіх часів. Квіти - це подарунково-сувенірна продукція, і прикраса інтер'єру. Але, на відміну від сувенірів та інтер'єрного декору, квіти вимагають спеціальних умов зберігання оскільки є товаром, що швидко псується.

Спеціальні умови зберігання для продуктів, що швидко псуються, і сільгосппродукції забезпечує професійне холодильне обладнання – холодильна камера для квітів.

 • Температура холодильної камери для квітів повинна мати діапазон від нуля до +12оС. Тому що різні квіти зберігаються за різної температури.
 • Для королеви садів – троянди потрібно +2оС.
 • Популярним для урочистих заходів герберам – +5оС.
 • Флористичні букети з польових квітів при температурі нижче +8оС швидше зав'януть.
 • А горщики з кімнатними квітами найкраще почувається при температурі зимового Середземномор'я +10оС – +15оС.

Тому зазвичай визначаються найбільш значними для асортименту товарними позиціями і середній температурний режим встановлюють максимально комфортний для них.

Також необхідно подбати про достатній рівень вологості в охолоджуваному об'ємі. Часто зволоження робляють вручну за допомогою кропіння квітів та наповнення різних ємностей водою. Можна це робити автоматично за допомогою зволожувачів повітря.

У невеликих кіосках і павільйонах часто обходяться для зберігання квітів професійними холодильними шафами зі скляними дверима.

Але якщо товарообіг великий і дозволяє приміщення, все ж таки краще і надійніше встановлювати холодильну камеру для квітів з однією або двома стінами зі склопакетів.

Стандартні камери для квітів виготовляються з пінополіуретанових сендвіч панелей завтовшки 100 мм. Склопакети вбудовуються у алюмінієву рамку.

Складання здійснюється замковим способом z-lock.

Склопакети – двокамерні. Зовнішнє скло загартоване. Є два варіанти встановлення з алюмінієвою рамою та без. Другий варіант покращує огляд для покупця.

Температурний режим забезпечує холодильний агрегат, яким камера для квітів комплектується додатково. Залежно від об'єму камери, розміру та форми приміщення та необхідного температурного режиму підбирається холодильний моноблок або спліт система з певною потужністю та холопродуктивністю.
Готові холодильні камери для квітів дозволяють:

 1. компактно розмістити асортимент на обмеженій площі,
 2. забезпечити обзор квіткової продукції,
 3. економічно витрачають електроенергію завдяки низькій теплопровідності,
 4. виглядають презентабельно та прикрашають торгівельне приміщення,
 5. легко збираються, розбираються, переміщуються,
 6. ергономічні та зручні в експлуатації.

Скляні холодильні камери можна використовувати замість традиційного торгового обладнання для магазинів – замість вітрин, бонет та гірок – для зберігання та презентабельної викладки продуктів у торговому залі.

Ми пропонуємо розрахунок камери та розташування склопакетів індивідуально, відповідно до розмірів та конфігурації приміщення, концепції та дизайну вашої торгової точки. Телефонуйте!