Маленький холодильник для напоїв

  • Маленький холодильник для напоїв

Міні холодильник

Коли купують міні холодильники?

Дуже часто виникає ситуація, коли торгова точка або підприємство харчування обмежені по площі, мають складну конфігурацію приміщення або мають такий технологічний процес, при якому невелика частина продуктів повинна зберігатися при певному температурному режимі.

І тоді вирішенням питання є міні холодильник. Маленькі габаритні розміри дозволяють вписатися в будь-яке приміщення, а маленький обсяг дозволяє зберігати невелику кількість продуктів при певному температурному режимі на професійному рівні - як у великому холодильнику, тільки виходить набагато економічніше. І з точки зору вартості обладнання, і з точки витрати електроенергії, і з точки зору економії корисної площі.

Міні холодильники для horeca і для торгівлі, як правило, випускаються зі скляними дверима. Це зручно, тому що не потрібно відкривати холодильник і запускати тепле повітря, щоб розглянути, що перебувати всередині.

  • У нашому асортименті представлені міні холодильники об'ємом від 110 до 150 літрів.
  • Габаритні розміри в діапазоні:

Довжина від 49 см до 61 см.

Ширина від 52 до 68 см.

Висота від 85 см до 89 см. Але барні міні холодильників можна замовити без верхньої кришки, щоб вмонтувати під барну стійку або стільницю, що мінусує 5 см від висоти холодильника.

Залежно від температурного режиму і зовнішнього дизайну ми пропонуємо вашій увазі міні холодильники різного призначення:


Міні холодильник для ікри та пресервів

https://polair.com.ua/shkafy-holodilnye/steklyannaya-dver/stekljannie-morozilnie-shkafi/shkaf-holodilnij-dp102-s

Представляємо вам новинку - першу в генерації «міні» холодильну шафу DP102-S, створену спеціально для демонстрації і продажу ікри, делікатесів і пресервів з температурою зберігання від -8 ° С до 0 ° С.

Шафа розроблена відповідно до вимог найвибагливіших покупців до високої якості демонстрації і продажу ікри і пресервів, надійному зберіганню цих делікатних продуктів, оптимізації торгових площ і роботи персоналу, елегантному і сучасному дизайну обладнання, здатному органічно вписатися в будь-який інтер'єр.

DP102-S призначена для магазинів, барів, ресторанів, де ефективність організації продажів має особливе значення і де затребувані спеціалізовані шафи, точно відповідні такими параметрами, як обсяги реалізації тих чи інших продуктів, певні умови їх зберігання, найкраща експозиція і безпеку, особливо - настільки дорогих виробів, як ікра, рибні делікатеси і пресерви.

Об'єм холодильної шафи DP102-S становить 150 літрів. Вона вже доступна для відвантаження з нашого складу і для покупки через інтернет-магазин.

Для нас важливий розвиток харчової промисловості. Саме тому ми розробили вже третію в нашому асортименті спеціалізовану шафу для пресервів і саме з моделі DP102-S ми починаємо розвиток принципово нової лінійки шаф формату «міні».

Слідом за ним ми представимо вам середньотемпературну шафу для напоїв і продуктів, а потім - спеціалізовану шафу для вина того ж об'єму.

Ми чекаємо ваших нових побажань і рекомендацій щодо розвитку асортименту холодильного обладнання POLAIR, адже саме для вас ми і виробляємо холодильні шафи, столи, камери, морозильні ларі і холодильні машини.

Міні холодильник для продуктів і напоїв

https://polair.com.ua/shkafy-holodilnye/steklyannaya-dver/mini-holodilniki/shkaf-holodilnij-dm102-bravo

Міні холодильник DM102BRAVO це середньотемпературна холодильна шафа об'ємом 150 літрів для зберігання напоїв і продуктів. При своїх компактних розмірах і невеликому обсязі - це повноцінне холодильне професійне обладнання розраховане на інтенсивне використання на підприємствах харчування і торгівлі.

Температурний режим холодильника від 0 до + 10оС. Оптимально підходить для зберігання і охолодження напоїв, фруктів, молочних продуктів і гастрономії.

Завдяки своїм невеликим розмірам DM102 bravo дуже зручний для експлуатації в якості барного холодильника.

Міні холодильник для вина

https://polair.com.ua/shkafy-holodilnye/steklyannaya-dver/vinnie-shkafi/shkaf_dw102bravo

Холодильна шафа для вина DW102 bravo - ще одна з лінійки міні холодильників.

Гідно представляє шафи Полаір для барів, для невеликих кафе, для домашнього застосування.

Як і інші моделі міні при невеликих розмірах і мінімальному обсязі є професійним обладнанням високої якості і підходить для охолодження і збереження продукції у відповідності з усіма вимогами і ГОСТами.

При цьому має привабливий зовнішній вигляд і продуманий дизайн.


Міні морозильник

https://polair.com.ua/shkafy-holodilnye/steklyannaya-dver/stekljannie-morozilnie-shkafi/shkaf-morozilnij-db102-s

Морозильна маленька шафа Полаір зі скляними дверима застосовується для зберігання невеликих обсягів замороженої продукції. Теж досить специфічне обладнання.

Вона потрібна, коли необхідно гарантовано зберегти в замороженому вигляді невелику кількість харчових продуктів.

Виробник професійного обладнання гарантує температурний режим в міні холодильнику не вище 18оС. Тип охолодження - динамічний.

Для підприємств торгівлі можливий випуск в кольоровому виконанні партією від 50 штук.

А ще маленькі холодильники часто використовують для дома. Покупцям подобається поєднання професійного дизайну і професійної якості.

Що може бути актуальнішим у літню спеку за маленький холодильник для охолоджених напоїв?

Де використовують маленький холодильник саме для напоїв?

  1. Насамперед, як домашній міні бар. Якщо до вас часто заходять гості або ви захоплюєтеся барною справою, не обійтися без окремого холодильника для напоїв.  Сьогодні приділяють чимало уваги дизайну - оздобленню корпусу, різним колірним рішенням, підсвічуванню.
  2. Також купують маленькі холодильники - для офісу. У спеку на роботі приємно охолодити воду чи сік.
  3. Зрозуміло, що маленькі холодильні шафи для барів і кафе — незамінна техніка. Чи це алкогольні чи безалкогольні напої, їх треба зберігати правильно. 
  4. Ще холодильні шафи встановлюють коло обʼєктів вуличної торгівлі.
Головна перевага маленьких холодильників - компактність. Встановити це обладнання можна будь-де, до того ж у будь-який час він легко переміщується завдяки коліщаткам.
15.09.2021 19:47:04
0
2056

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Угода користувача і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

Зберігання вина

Зберігання вина

Всі види і типи виноградних вин Щоб розуміти, як правильно зберігати вино у винному холодильнику, в яку температурну зону помістити який вид вина, перш за все потрібно навчитися розбиратися у вині. Винна шафа - не панацея від неправильного зберігання. Вивчаємо класифікацію та характеристики благородного напою і використовуємо винний холодильник правильно:Перш за все, слід відокремити виноградне в..

15.09.2021
0
1206
Як вибрати холодильний стіл

Як вибрати холодильний стіл

Холодильний стіл - це універсальне обладнання для професійної кухні, яке поєднує функції виробничого робочого столу і холодильного обладнання для зберігання продуктів. З його призначенням пов'язані особливості його будови. Поверхня холодильного столу з харчової нержавіючої сталі повинна витримувати навантаження, передбачувані професійної кухнею: стійкість до механічних пошкоджень під час..

15.09.2021
0
1236
Як обрати морозильну скриню

Як обрати морозильну скриню

Де є доцільним, економічно виправданим і зручним використання морозильних скринь?Найчастіші споживачі цього обладнання:      Магазини та супермаркети - як з самообслуговуванням, так і з торговлею через прилавок.      Їдальні заводів, навчальних закладів, установ, організацій, бізнес-центрів.      Кафе і фастфуд - усі невеликі підприємства гр..

15.09.2021
0
1682