Холодильні шафи для пекарень

  • Холодильні шафи для пекарень
Купуючи холодильне обладнання для пекарні, слід звернути увагу на нові сучасні моделі расстроечних шаф Полюс і Полаір з комбінованим температурним режимом - від морозильного до теплового.

Спеціалізовані шафи CS107-Вakery Br

- результат роботи фахівців ГК Полаір, забезпечують уповільнення ферментації, зберігання заготовок для випічки, їх регенерацію і расстойку в потрібних для кожного їх процесів умовах, дають можливість підготувати вироби з тіста до випічки до строго певного часу.

15.09.2021 19:24:48
0
1106

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Угода користувача і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

Вибір температурного режиму холодильного обладнання

Вибір температурного режиму холодильного обладнання

Найголовніше завдання закладів харчування - це смачна і здорова їжа.На першому місці у керівників підприємств громадського харчування повинні в першу чергу стояти безпека і здоров'я відвідувачів.Це завдання і забезпечує холодильне обладнання.Сучасне холодильне обладнання дозволяє тривалий час зберігати споживчі властивості продуктів харчування, набагато довше, ніж, припустимо, пару століть тому,&n..

15.09.2021
0
1916
Шокова заморозка

Шокова заморозка

Шокова заморозкаНавіщо застосовується шокова заморозка?Шокова заморозка - це різке охолодження продукції, що заморожується, в спеціальному обладнанні. При шоковому заморожуванні зниження температури відбувається за короткий проміжок часу від півгодини до 4 годин.Шокова заморозка дозволяє максимально знизити розмноження бактерій і мікроорганізмів під час охолодження і заморожування харчових продукт..

15.09.2021
0
5628
Холодильні склади підприємств харчування

Холодильні склади підприємств харчування

  Що таке холодильний склад?Це максимально загерметизоване охолоджуване за допомогою холодильних агрегатів складське приміщення для зберігання продукції, що потребує особливого температурного режиму - це продукти, ліки, рослини тощо.Складські приміщення підприємств громадського харчування призначені для приймання від постачальників продуктів, сировини і напівфабрикатів, їх короткострокового ..

15.09.2021
0
2993