• Камера холодильная для цветов КХН-4,41

Камера холодильная для цветов КХН-4,41

Предзаказ
Рейтинг:


  • Виробник: Polair
  • Модель: для цветов КХН-4,41
  • Артикул: для цветов КХН-4,41

Договір
Оплата
Доставка
Гарантія

Основні характеристикиВсі характеристики
Довжина, мм:1360
Ширина, мм:1960
Висота, мм:2200

Квіти - це і подарунково-сувенірна продукція, і прикраса інтер'єру. Але, на відміну від сувенірів та інтер'єрного декору, квіти вимагають спеціальних умов зберігання, оскільки є товаром, що швидко псується.

Спеціальні умови зберігання для такого товару та сільгосппродукції забезпечує професійне холодильне обладнання – холодильні камери для квітів.

Температура холодильної камери для квітів повинна мати діапазон від нуля до +12оС. Тому що різні квіти зберігаються за різної температури. Для королеви садів – троянди потрібно +2оС, популярним для урочистих заходів герберам – +5оС. Флористичні букети з польових квітів при температурі нижче +8оС швидше в'януть. А горщики з кімнатними квітами найкраще почувається при температурі зимового Середземномор'я +10оС – +15оС. Тому зазвичай визначаються з найбільш значними для асортименту товарними позиціями, і середній температурний режим встановлюють максимально комфортний для них.

Також необхідно подбати про достатній рівень вологості в охолоджуваному об'ємі. Інколи камеру для квітів зволожують вручну за допомогою обприскування та наповнення різних ємностей водою. Автоматично зволожують повітря в камері спеціальні зволожувачі.

Технічні дані
Довжина, мм
1360
Ширина, мм
1960
Висота, мм
2200

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Угода користувача і згоден з вимогами

Модули для Opencart