• Холодильна камера з двома дверима КХН-20,56 (4400х2600х2240 мм-100 мм)

Холодильна камера з двома дверима КХН-20,56 (4400х2600х2240 мм-100 мм)

Нет в наличии
Рейтинг:


  • Виробник: Polair
  • Модель: КХН-13,22
  • Артикул: КХН-13,22

Договір
Оплата
Доставка
Гарантія

Основні характеристикиВсі характеристики
Об'єм, м. куб.:20,56
Товщина панелей, мм:100
Довжина, мм:4400
Ширина, мм:2600
Висота, мм:2240

Камери холодильні з перегородками застосовуються в тому випадку, коли в одному обсязі необхідно зберігати різні види продуктів, а іноді і підтримувати різні температурні режими. Для цього кожен відсік камери з перегородкою обладнується окремої холодильної машиною і дверним блоком.

Такого роду багатосекційні камери можуть застосовуватися не тільки для роздільного зберігання харчових продуктів, а й для організації робочого простору в точках продажу - ларьки, магазини біля будинку, кіоски реалізації квітів і т.д.

Так само своє застосування такого роду конструкції можуть знайти в різного виду автозаправних пунктах, продовольчих ринках та торговельних комплексах. Обладнані спеціальною витяжною вентиляцією, багатосекційні камери можуть використовуватися і для організації закритих зон куріння.

Застосування багатосекційних камер дозволяє значно заощадити в початкових інвестиціях на організацію торгового простору і місць зберігання, скоротити витрати на обслуговування і експлуатацію.

Процес складання та кріплення перегородок в камерах може бути виконаний різними способами. Фахівці компанії Полаір розробили конструктивне рішення збірки перегородки в камерах за допомогою спеціальної Т- образної стіновий панелі, що має з усіх боків ПВХ профіль. Та сторона панелі, до якої приєднуються панелі перегородки, звернена всередину камери. Збірка перегородки і з'єднання її з стіновими панелями камери здійснюється методом «шип-паз».

Використання Т-образної стіновий панелі дозволяє виключити:

  • застосування куточків для кріплення перегородки в камерах
  • поліпшити дизайн
  • знизити час на складання камери
Технічні дані
Об'єм, м. куб.
20,56
Товщина панелей, мм
100
Довжина, мм
4400
Ширина, мм
2600
Висота, мм
2240

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Угода користувача і згоден з вимогами